Zobrazit celý článek >

Nová kancelář České Budějovice

Dne 2. 10. 2023 bude zahájen provoz již osmé kanceláře společnosti SAGASTA, tentokrát v Českých Budějovicích, na adrese L. B. Schneidera 414/2, 370 01 České Budějovice.  

Zobrazit celý článek >

Slavnostní uvedení do provozu Jižní tangenty u Českých Budějovic

V úterý 27. 6. 2023 byla slavnostně uvedena do provozu Jižní tangenta u Českých Budějovic, která propojí dálnici D3 a silnici I/3. Téměř tři kilometry dlouhá silnice stála 1,1 miliardy korun, z toho téměř 615 milionů korun platil Jihočeský kraj. Zhotovitelem stavby bylo sdružení COLAS a FIRESTA-Fišer, zpracovatelem realizační dokumentace SAGASTA 🙂

Zobrazit celý článek >

Nejlepší diplomová práce Ing. Jakub Vladík

https://portal.fsv.cvut.cz/dp/dsag/vladik/jv.php               

Zobrazit celý článek >

Oznámení o změně jednatele

Zobrazit celý článek >

Nové kanceláře v Bratislavě

Společnost SAGASTA s.r.o. nově otevřela projekční kanceláře v Bratislavě, které se nachází na adrese Vajnorská 100A, myhive Vajnorská / Tower 1, 831 04 Bratislava.     

Zobrazit celý článek >

Železniční stanice Semily

Další náš projekt se úspěšně blíží do realizace, a to železniční stanice v Semilech na trati Jaroměř – Liberec. Cestující ocení zejména vybudování dvou moderních bezbariérových nástupišť, které budou propojené novým podchodem. V koordinaci s investicí města Semily do autobusového terminálu bude v konečném stavu pro cestující k dispozici přestup hrana/hrana, společné nástupiště pro vlakovou a autobusovou dopravu bude v hlavní části plně zastřešeno. Součástí stavby je i rekonstrukce železničního přejezdu a úprava zpevněných ploch, které plynule navazují na nová nástupiště, výpravní budovu a na plánovaný autobusový terminál.

Zobrazit celý článek >

Čestné uznání od Karlovarského kraje

S hrdostí oznamujeme, že naše společnost získala čestné uznání od Karlovarského kraje za společenský přínos a otevření tématu dopravního řešení nebezpečného úseku komunikace I/3 v projektu ,,Studie 4-pruhové uspořádání silnice I/13 Ostrov – Smilov.“ Cenu osobně převzala vedoucí projektu Ing. Zuzana Biela společně s Ing. Ivanou Březinovou. Ing. Zuzaně Bielej a celému jejímu týmu velmi gratulujeme!

Zobrazit celý článek >

U Kaplice vznikne nový společný areál SSÚD a integrovaného záchranného systému

Přinášíme Vám rozhovor s naší zaměstnankyní Ing. Hanou Matouškovou o projektu nového Střediska správy a údržby dálnic u Kaplice (SSÚD), které projektujeme a který Hanka vede jako hlavní inženýr projektu. Stavební práce na dálnicích i dalších komunikacích po celé ČR jsou po zimní přestávce opět v plném proudu a zdá se, že i v následujících letech budou mít stavbaři plné ruce práce. Jedním z projektů u jihočeské dálnice D3, který byl před nedávnem dokončen projekční, inženýrskou a konzultační kanceláří SAGASTA, s. r. o., je nový společný areál Střediska správy a údržby dálnice a integrovaného záchranného systému v těsném sousedství obce Kaplice. Jaké bylo zadání investora v souvislosti […]

Zobrazit celý článek >

Nové kanceláře v Teplicích

Společnost SAGASTA s.r.o. nově otevřela projekční kanceláře v Teplicích, které se nachází na adrese Kollárova 1879/11, 415 36 Teplice.